De directeur

Rik Vermeersch 

Te bereiken tijdens schooluren via 058/23.31.03 

e-mail: info@sintbernarduscollege.be

Het secretariaat

Frederik Legein, Jan Willems en Sharon Desmarets zijn onze mensen van het secretariaat. Als je contact opneemt met de school, is de kans heel groot dat iemand van hen je verder helpt. Telefoonnummer: 058/23.31.03

frederik.legein@sgvw.be

jan.willems@sgvw.be

sharon.desmarets@sgvw.be

 

De vervolgcoaches

Julie Ameloot en Katleen Vandenbroeck volgen de leerlingen op die na een intensief taalbad de OKAN-klas verlaten. 

julie.ameloot@sgvw.be

katleen.vandenbroeck@sgvw.be

 

Schoolraad

De actuele schoolraad bestaat uit volgende leden:

Leerkrachten - R. Amery, S. Delanghe en J. Willems

Ouders - S. Coutteau, R. Couvreur en D. Van den Bossche

Leerlingen - I. Populiere, L. Deconinck en L. Trybou

Lokale gemeenschap - D. Vanhoucke, I. Merlevede en H. Neyts

 

De coördinatoren

Saskia Delanghe en Dimitri Lamaire 

Zij helpen de directeur bij de organisatie van het schoolleven. Ze zijn ook het aanspreekpunt als de directeur afwezig is.

saskia.delanghe@sgvw.be 

dimitri.lamaire@sgvw.be

De leerlingbegeleiders

Pieter Decock en Jan Willems; zij ondersteunen de leraars bij de dagelijkse leerlingbegeleiding. Ze behandelen in samenspraak met de directeur en het CLB specifieke zorgvragen.

pieter.decock@sgvw.be

jan.willems@sgvw.be

De technische ploeg

Annelies, Peggy en Leslie vormen onze technische ploeg. Zij zorgen er dagelijks voor dat de school een aangename, leefbare plaats blijft voor iedereen.